mapex

Co znamená slovo sentimentální? Prosim stručně a příklad.

Nejlepší odpověď
setapouch

Je asi velký problém podívat se na první odkaz googlu, co?

Další odpovědi
gecco

Mapexi – opravdu se domníváš, že maturitu (tak za 2 až 8 let) uděkáš bez pomoci Odpovědí???
:-O
Mňo – pokud ano – potěš nás všechny svatej NewŠtajn – to už budem jenom potřebovat přebalit…
A utěsnit…
😛

talka

Sentiment (franc. z lat. sentimentum, cítění, cit) znamená cit, silné a bezprostřední hnutí mysli, náklonnost nebo odpor, který není závislý na rozumové úvaze. Vyvolává kladné nebo záporné osobní zaujetí, které může být přechodné nebo trvalé a nepodléhá zcela vědomé kontrole. (Wikipedie)

anonym

Je to fakt asi lepší, když ti to někde najde:
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Sentiment