JájsemRaibek

Čo som povedal na dotaz „Čo je, čo je, čo chceš?“ v pesničke?

Čo som povedal na dotaz „Čo je, čo je, čo chceš?“ v pesničke od skupiny Elán?
Jen správná odpověď bude ohodnocena palečkem :)

Nejlepší odpověď
annas

Není těžké odpověďět, když se mrknu na net a najdu v odkazu

http://www.su­permusic.sk/sku­pina.php?idpi­esne=189796&si­d=
http://hudba.zoz­nam.sk/elan/pi­esen/co-je-co-je-co-chces/

Jsou ale dvě verze
Čo je? Čo je? Čo chceš?

1. No čo je
No čo je
No čo je, čo chceš
No čo je, čo chceš

A ja som povedal že nič

2. No čo je?!!
No čo je?!!
No čo je, čo chceš?!!
No čo je?!!
No čo je, čo chceš?!!

A ja som povedal že:
,,Te mondtad, hogy az én nagymamám nemtud korcsolyázni?!!´´
[,,Te mondtad, hoď az én naďmamám nemtud korčojázny?!!]a"

atd,

Nevím, ale možná některá maďarská slova jsou zkomolená nebo špatně napsaná – nagymamám – babička x naďmamám – nepřeložilo

Řekl jsi mi, že moje babička nemůže (neumí) bruslit.
Říkala jsi mi, …

Další odpovědi
marci1

A ja som povedal že nič
A ja som povedal že:Te mondtad, hogy az én nagymamám nemtud korcsolyázni?!!
🙂l

Kepler

Nemám šajnu. Dík za palec za správnou odpověď (nebo aspoň pravdivou) :))

gecco

…nič…
😉

Kepler

marci: 🙂 já se z tebou jednoho krásného dne pos… Tak kvalifikované a srandovní odpovědi tady žádná baba nemá!

annas

Zdání klame.

Viz odkaz
http://www.su­permusic.sk/sku­pina.php?idpi­esne=189796&si­d=

A ja som povedal že:

,,Te mondtad, hogy az én nagymamám nemtud korcsolyázni?!!´´
[,,Te mondtad, hoď az én naďmamám nemtud korčojázny?!!]

marci1

🙂