karlhornak

Co sledovat pokud jsem už alergický na vnucovaný narativ mainstreamových mé­dií?

Díky za tipy

Odpovědi
elkon

Když jsi závislák, tak navštiv psychologa. Nikde není psáno, že musíš něco sledovat. Přečti si třeba nějakou knížku. Nebo jdi do divadla, kina, na procházku. nebo do přírody a pod.

Filip84

A ty jsi „Roger, příslušník vládnoucí třídy“, nebo k čemu to potřebuješ furt sledovat? K čemu potřebuješ vědět, že v Berehouse spadl ženich do vařící vody? Když spadl do vařící vody, tak je uvařený, jako kreveta, zpátky to nevezmeš, změnit to nezměníš, čím se zvýší kvalita Tvého života, že o tom víš? Opravdu tomu nerozumím. Stejně o ničem nerozhoduješ a nic nemůžeš, reálně, změnit.

Pusť si film, přečti si knížku, zaběhej si, projeď se na kole, obdělej osobu opačného pohlaví, s kterou žiješ (nebo osobu stejného pohlaví – každému, co jeho jest), a neřeš věci, které nemůžeš změnit.

Nebo řeš, a pak si nestěžuj.

zjentek

Nejlépe příbalový leták antihistaminik 😀😛🐔

Ametyst

Stačí změnit češtinu za jiný jazyk. Simples! 🙂

aliendrone

Ženský. Můžeš se zaměřovat na jednotlivé partie nebo na celek. Můžeš analyzovat jejich počínání a zkoušet ho předvídat. Ruleta je proti tomu TUTOVKA! Můžeš ohledně žen TOLIK, že když už si myslíš, že tě na toto téma nemůže nic překvapit, tak vzápětí tě překvapí! Prověřeno tisícemi generací mužů včetně mě! 😉 🙂

paul1

K sledování a uklidnění je výborné pustit si občas nějakou pohádku. Jsou jich desítky. 🙂

Ametyst

Karl, určitě budeš rozumět, co mluví in Bundestag, ja? https://www.y­outube.com/wat­ch?v=d1Nz7G5C3oY