tajnaL

Co si vybrat v asijském bistru při hubnutí?

Co si vybrat v Asijském bistru při hubnutí?

Odpovědi
aliendrone

Pokud to myslíš s hubnutím VÁŽNĚ, doporučím obloženou mísu rukama a k tomu 2× nic bez chleba s vodou! Ideální by ale bylo NEJÍST v restauracích a stravovat se z vlastnoručně připravených a odvážených pokrmů, protože jedině tak máš zaručenu jistotu kalorické vydatnosti pokrmu. ;) :D :D

Rokio

Kung pao s rýží, kuřecí maso se špagetami a rýže a zelenina.

dubraro

Záleží, jaký mají sortiment. Já jsem si dával zeleninový salát s kuřecím masem. Ale stejně mi to nebylo nic platné. Jak píše aliendrone, jediná fungující dieta je hlad.

Smackdown

Zelenina,chilli,pří­rodní kuřecí řízek.

zjentek

Určitě seafood. Pokud tam teda nechceš chroupat jen bambusové výhonky a ráda bys taky „něco dobrého“ a přitom lehkého. ;)

Paleta mořských pokrmů Asiatů bývá pestrá.

ondra24

hambáč…

ivzez

Zeleninový salát (mají-li jej v nabídce).
Při hubnutí vynechat radši všechna bistra.

aliendrone

Rokio >>> kung pao (99% je v tom sojová omáčka), rýže, špagety… Ty se chlape modli, abys nikdy neztloustl, jinak to máš téměř jistě do konce života! Protože mne tvá odpověď natolik rozesmála, prostě MUSÍM udělit palec (humoru není nikdy DOST)!