Kelt

Co si stáhnout, abych si přeložil ukázku z filmu?

Chtěl bych si přeložit ukázku z filmu, kde se mluví arabsky. Jinak je to americký film Delta Force s Chuckem Norrisem. Na https://www.sky­pe.com/cs/fea­tures/skype-translator/ doporučují, že to překládá i z arabštiny. Takže co stáhnout a jak postupovat, abych si poslechl ukázku, kterou mám k dispozici, mám vlastně stažený celý film. Děkuji.

Nejlepší odpověď
elkon

Máš to tam jasně napsané, překládá to komunikaci v daném jazyku. To nemá s nějakým filmem nic společného. To ti nedošlo? Takže, až budeš telefonovat, můžeš volat Arabům.