Co si představíte pod větou? Můžeš žrát, ale nesmíš při tom mlaskat.

Nejlepší odpověď
anonym

Politiky

Další odpovědi
Tom20

Že když děláš něco nezákoného,tak na sebe nesmíš upozorňovat :D

zjentek

že máš, cestou životem, kultivovaně jíst ..a taky že by ti to jídlo měli brát od úst tak, aby ti to vůbec nedošlo :o

Pepa25

Že zloděj začíná krást po malých částkách, ale často to nevydrží a šlohne hodně – a pak ho chytnou.

mosoj

Svinský charakter.
Doplňuji:
Toho co to říká !