Kepler

Co si odvážíte jako suvenýr od moře?

Lastury se prý nesmí v, letadle ani mistní líhoviny. Tak kromě pohlavních chorob, covida a exotických nemocí mě nic nenapadá.. V mém případě Bulharsko. Lidové umění mě moc nebere.

Odpovědi
Justin1

K moři obvykle nejezdím, naposled jsem byl u moře před sedmi roky. Jako suvenýry jsem si kromě fotek přivezl jízdenky, lodní lístky a letáky z infocentra. Naopak jsem po sobě zanechal zápisy ve dvou nebo třech keškách.

zjentek

Mořského poníka. Mám jich dvanáct.

elkon

Většinou Itálie, ostrov Ischia, prospekty, jízdenky z trajektu, vstupenky, trochu písku z pláže, mýdla a šampony z lázní Nitrodi a td. A naposled jsem přivezl hrneček z pískovaného skla s mapou ostrova a knihu o ostrově v češtině.

ahold

Nějaký zajímavý kamínek a šišku ze stromu. V loňském roce nás hostil Rhodos a moře ke mě vyplavilo malou sepiovou kost. Stačí jí maličko olíznout a chuť moře je zpátky. Paráda.

dudu

Manželka různobarevné kamínky, já např. dvanáctihvězdičkvou Metaxu nebo Komandárii.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.