Smack

Co si nejradši objednáváte na stránce Wish. Com?

Objednávky.

Nejlepší odpověď
Dochy

Různě, podle toho co zrovna (mám pocit že) potřebuju a najdu tam za rozumnou cenu… Nějaké doplňky k tel. (hračka objektivy), nějaké drobnosti do dílny, součástky, pouzdra na karty,…

Další odpovědi
Drap

Neobjednávám tam nic

seraphico

Mám to podobně jako Dochy. Naposledy jsem si objednal karty na poker.

Kepler

Ani o té stránce nevím. Na e-shopech objednávám to, co se u nás ve městě koupit nedá. Používám srovnávače jako je zbozi.cz nebo heureka cz a nezáleží mi na tom v kterém e-shopu si to nakonec koupím. Rozhodující je cena zboží, cena a rychlost dodání. Zásadně ale nekupuju na alze, jednak mají špatné recenze, jednak nesnáším toho hnusného zeleného Alzáka.

elkon

Většinou něco na kolo, nebo na auto.

Malvína

Vůbec nic. Nejsem tak bohatá, abych si kupovala levné věci 🙂 Ne, vážně… mě tady tyto e-shopy neoslovují vůbec ničím.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.