vagra

Co si myslíte o úrovni našich politiků?Konkrétně o hádce Rath-Bárta ve sněmovně.

http://www.bles­k.cz/clanek/vi­deo-udalosti/144337/pr­vni-politicky-videoduel-drsna-hadka-barty-a-ratha.html

Nejlepší odpověď
anonym

Divadlo. A Ráth je psychopatické prase.

Další odpovědi
verka

Je to ostuda. Sakra i ve fotbale se trestá odplivnutí a kdejaké gesto pořádnou pokutou, tak proč to neudělat v parlamentu? A já si odpovím, protože by si to neschválili.

Fun1k

Myslím, že většina z našich politiků jsou jen nenažraná prasata, kterým na dobru společnosti moc nezáleží a radši jen požívají výhod a rozkrádají stylem „po nás potopa“.

hanulka11

Co si má člověk myslet.......? Je to fraška.Rath se rád naváží do každého…i když má někdy pravdu, ale dělat divadlo, šlo by to říct jinak.

Mili @

Rath a Bárta si zřejmě nemají co vyčítat!
A Rath si zažertoval i Kalouskem! 😁