muhamed

co si myslite o tom jak v Britanii propadly ty 2. miliardy…

Ja si myslim, ze to bylo naplanovane. Kdo by si to nevyzvedl? Ja bych se asi pak zabil ;D
Doplňuji:
Proc to nevyzvednou? I kdyby jste ty penize nechtely, tak pri nejhorsim byste je mohli dat nekomu potrebnymu? Ne?

Nejlepší odpověď
anonym

Doufám, že se nejedná o tiket syna, který tam už několik let žije, sází, ale taky občas hulí… Na druhou stranu, co s tolika penězi?

Další odpovědi
david22

Na druhou stranu – možná si někdo nechtěl zničit život.

anonym

Také bych si tolik peněz nešla vyzvednout. Možná ještě tak dva miliony, ale stejně loterii nesázím.
Doplňuji:
Však by mi ty dva miliony bohatě stačily – jeden bych si nechala pro sebe s rodinou a druhý rozdala mezi zvířata, lidi …

Sopka

To , já bych si pro ně úplně v pohodě došel , hodným bych rozdával a zlé bych nechal popravit.