Mirdas

Co si myslíte o televizním balíčcích ?

Opravdu mne dost vadí, zda mám své oblíbené stanice a k nim si musím koupit i další programy, na které se nedívám, takže místo jedenácti programů, musím jich platit čtyřicet.

Nejlepší odpověď
setapouch

Musíš? Jestli ti někdo drží pistoli u hlavy, dej nenápadně vědět, zavolám policii.
Já televizi nemám a vůbec mi to nevadí.
Mimochodem, všimnul jsem si toho už dvakrát, slovo „zda“ používáš špatně.

Další odpovědi
Funna

Co si myslím je nepodstatné…spo­lečnost od které si kupuješ TV stanice, to tak má prostě nastavené a tobě nezbývá než to respektovat, nebo přejít ke konkurenci…a nebo jim zavolat, že přecházíš jinam (pokud nemáš podepsanou termínovanou smlouvu) a oni obvykle „vyměknou“ a udělají nějaký ten ústupek…