Lucyfer

Co si myslíte o sušení prádla nad vanou?

Máme tam několik omyvatelných šňůr… ale nevyužíváme to.
Říkám si, nezvlhne tam to prádlo? Usuší se vůbec? Taky by mohlo akorát překážet při lezení do vany… ale třeba na ponožky by to mohlo být ok.
Občas tam pověsím nějaké úklidové věci (hadr, houbičky) a jako uschne to. Ale ostýchám se…

(Pak máme šňůry ještě za oknem, ale tam se zas bojím, že na to zapomenu a zmokne to, odletí to k sousedům nebo mi to poserou holubi 🤣 )

Co myslíte?
Používáte je také?
Na co jiného by se to dalo popřípadě využít?

Nejlepší odpověď
mosoj

Vzhledem k tvým obavám raději nic neper.

Další odpovědi
Smack

Vše ok, jen na vánoce a nový rok nevěš prádlo kvůli pověrám.

Drap

Nejlépe vše sušit na vzduchu a na sluníčku. Nad vanou nic nemám

elkon

Nevím, zda se to ještě prodává, ale máme takovou kazetu se šesti šňůrami, která je upevněná na stěně nad vanou (kvůli úspoře místa). Je to vyrobené jako naviják, to znamená, že šňůry se na držáku vytáhnou a zaháknou na protější stěně do háčku, který je k tomu určený a přišroubovaný na stěnu. Používá se to hlavně v dešti, nebo v zimě, když nelze pověsit prádlo na zahradu. Pokud to není potřeba, můžou se šňůry vyháknout a zasunout zpátky do kazety.

Dochy

Záleží jak to máte větrané. pokud je tam vlhko stále, tak to na sušení prádla nepoužívej. My máme okénko ven, větrá se tam slušně, šňůry nad vanu jsem nainstaloval – resp. tyčky zavěšené na šňůrkách, co se dají i s prádlem vytáhnout ke stropu a pro věšení či uklízení zas spustit dolů a je to fajn. Samozřejmě pokud je venku slušně, preferuju čerstvý vzduch a sluníčko.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.