e1232851@trb

Co si myslíte o stránce na hodnocení zaměstnavatelů?

Znáte nějakou?
popřípadě myslíte že by ji lidi využívali?

Nejlepší odpověď
ivzez

Neznám a podle mne by takový web neměl šanci na úspěch.

Kladné ohlasy by se téměř neobjevovaly a pod negativní by se asi
nikdo nepodepsal kvůli možným problémům se zaměstnavatelem.
Anonymní negativní ohlasy by moc důvěryhodně nepůsobily…

Další odpovědi
Drap

A k čemu by to bylo dobré? Osobně jsem přesvědčen, že taková stránka neni potřeba. O ničem by objektivně nevypovídala a nic by neřešila

Lamalam

Taková stránka by byla k ničemu. Byla by plná nářků lemplů vyhozených pro neschopnost a mohla by se stát místem konkurenčního boje.

autacek

Vyhození nezaměstnaní lemplové nejsou nejlepší marketingová skupina, pro kterou by se vyplatilo zakládat portál. A pokud by se toho ujmula nějaká „neziskovka“, tak by to zase naráželo na problémy poškození dobrého jména některých zaměstnavatelů a s tím spojené soudní pře.