Rokio

Co si myslíte o postavě Tweety?

Podle mě je velmi roztomilý a je to i dobrý zpěváček. Vyšší herecký výkon má snad už jenom Sylvester (zlomyslný kocour) a Emma Webster (slavná detektiva).

Jaké vidíte klady a zápory tohoto kanárka?

Nejlepší odpověď
gecco

WTF???
´KDO´ je Tweety???

Další odpovědi
ivzez

Nevím, kdo nebo co má být Tweety…

MichaelOffic

Klady že je roztomilý.
Negativ že si až o sobě moc myslí a má víc štěstí než rozumu. Aspoň jednou by se mohlo podařit chytit tomu kocourovi toho žlutého přerostlého kanára, když i Tom má větší štěstí při chytání Jerryho :)

cochee

Gecco, teď nevím, jestli jsi hérečka, nebo to fakt nevíš… je-li pravdou druhá možnost, tak věz, že Tweety je ten kanár, co ho máš v avataru :)