autacek

Co si myslíte o modelovi, kterému se tak zalíbilo převlékat se na módním mole za ženu, až si nechal ufiknout pinďoura?

https://www.no­vinky.cz/clanek/na­rodila-se-jako-kluk-dnes-je-z-ni-zena-ktera-dobyva-svet-modelingu-v-cesku-i-v-zahranici-40269309?seq-no=2&dop-ab-variant=7&sou­rce=clanky-home

Nejlepší odpověď
da ny

Nic.
Již z nadpisu v odkazu je jasno, „narodila se jako kluk“......
Hlavně, že je spokojená a cítí se dobře (ve své kůži).

Další odpovědi
Drap

Nic. Je to jeho problém a proč bych měl o tom vůbec přemýšlet?

ivzez

Opět jste nepochopil, o čem se v článku píše?
Nebo další pokus o manipulaci?

Nebo jste „jen“ záměrně vymyslel jinou „příčinu“ změny pohlaví modelky?

Pro informaci:
Transgenderové osoby jsou osoby, jež se cítí odlišně od pohlaví, s jakým se narodily. Podle WHO tento stav není za duševní porucha, jde o „genderovou neshodu”.

Viz článek na Vašich oblíbených Novinkách: https://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/svet/4756­31-byt-transgender-neni-porucha-rozhodla-svetova-zdravotnicka-organizace.html

__

K otázce:
Modelku jsem viděla jen na fotkách → vypadá na nich dobře. Podle toho
si na ni ale nelze udělat názor, k vytvoření názoru bych ji musela znát.

Kryšpín

Je to moderní, budíž mu to dopřáno, ovšem který WC tento pán, nebo dáma asi používá

zjentek

No jo, no… Péťa… o jaký pohlaví tady jde, není jasný už prakticky ze jména.

Topas

at si dělá co chce, je to jeho/její věc.

autacek

@drap no já třeba když koukám na ženskou módní přehlídku předpokládám, že žádná z těch do nikam se čumících vychrtlin, s chlapeckými rysy, nemá v kalhotkách penis. Tak mě to třeba potěšilo, že teď koukám již na ženu a žádné faux pas, jako třeba vypadnutý váleček z módní kolekce, se nestane. Taky bych rád upozornění na jiné modelky c camprdlíkem, dost dlouho v životě mě totiž něco takového ani ve snu nenapadlo.