zvedav20

Co si myslíte o lidech, kteří cestují na dovolenou do rizikových oblastí a pak brečí, že nemají kvůli karanténě peníze?

Nejlepší odpověď
annas

Dnes ráno n,a ČT24 mě překvapila reakce jednoho muže, který byl s rodinou lyžovat v Itálii.

Říkal, že zkrátil o 2 dny pobyt, aby dojel na Zlínsko dříve, než začne platit od půlnoci 7. 3. nařízení o karanténě.

Nevím, v které oblasti byl, ale zdá se mně to nezodpovědné vzhledem k ostatním. Je to sice 50 na 50, ale co je je jistota?

Peníze jsou až na prvním místě. Celá rodina si užila, přece teď nebude „strádat“ jen s dávkami nemocenského.

Další odpovědi
Edison

Doplním Annas: Jak české!!! Hned se hledá, jak to vojebat bez ohledu na své okolí. Za to bych je přímo ZAVŘEL!!! Jestli budou nakaženi, napálil bych jim to šíření nemoci podle trzáku. Tam to není za tři mega, ale za tři roky bez podmínky.

ten který je

Že jsou naleštěná bída a nezodpovědní k ostatním lidem.

led

Hazardéri.

Ametyst

Nestýkám se s lidmi, co jsou v karanténě. Kromě toho, přesně tak jednají někteří naši spoluobčané s nataženou rukou, totálně závislí na státu.

annas

Ad Edison,

byla jsem překvapená, že nikdo na jeho slova hned nereagoval. Reportéra nebylo vidět, jen dotyčného.

Jako by se chlubil, že mu kamarád napsal nebo zavolal o vyhlášení vlády. Hned si vyhledal informace na netu- měl s sebou notebook a sbalil všechno.

Co u něho hrálo roli? Já bych byla ráda, pokud by se zjistilo, že jsem v pořádku. a že jsem nikoho nenakazila.

Ještě zdůrazňoval, že i když je ze Zlínska, takže volil delší trasu přes Rozvadov.

Třeba budou někteří jedinci reagovat na chování dotyčného.

Edison

Přesně tak. Právě koukám na brífing vlády… Bureš se nad tímto jednáním pozastavil a pohoršoval se, zatímco jiný hned upozornil na to, že jsou i tací, kteří zodpovědní jsou a dobrovolně se hlásej do karantény. Proč jeden může být zodpovědný a druhý takový bezohledný lempl, žejo…