Avatar uživatele
Tw!st

Co si myslíte o Ivě z dnešní Výměny manželek?

Přijde vám 17 a 45 normální? “Myslel jsem, že ji je tak 9 až 10 let, když jsem ji poprvé uviděl na Facebooku” Tímto jen dokazuje že je pedofil.
Zdroj: http://bit.ly/iva-vymena-manzelek

Zajímavá 0 před 2423 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Muffz

Normální to určitě není. Holka viděla svou spásu v někom, kdo na ni bude hodný, chlap zřejmě s pedofilní úchylkou nabídl pomocnou ruku psychicky nevyrovnané dívce.
Holce je 17 a kouří tam, chlastá. Něco mi říká, že je po vysílání dnešního dílu čeká návštěva ze sociální služby. Takoví lidé by neměli podle mého vychovávat dítě.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
autacek

Ještě jsem ten díl neviděl ale svůj názor mám. Na mateřství je člověk v 17 letech příliš mladý. Odsuzovat věkový rozdíl je ale příliš puritánské a zkostnatělé, každý má své preference a pokud partner slečně pomohl od závislosti na drogách a poskytl ji zázemí, třeba to bylo lepší, než kdyby skončila na ulici a na drogách.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Neznám ji, nezajímají mně takové věci, které nic nepřináší. Nemyslím si vůbec nic.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Danina65

Co je to Výměna manželek?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
xxx3

To samé, co si myslím o ostatních účastnících podobných reality show. A jejich diváci.....

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

Chudák ta její dcera

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nesnáším lidi kteří se baví tím že hodnotí ostatní, poukazují na to že někdo podle jejich měřítek není normální jen aby si sami pozvedli ego. Čili ne, nestrhete mne s sebou do této ubohé bezcharakterní žumpy drben, nebudu ty lidi hodnotit, natolik k nim nemám blízký vztah abych na to měl jakékoliv právo …

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek