fg

Co si myslíte o dnešní kvalitě spotřební elektroniky.

Skoro všechny značky vyrábí číńani.

Nejlepší odpověď
dědapetr

Jaká může být kvalita když je to spotřební elektronika,to už vyplývá z názvu spotřební.

Další odpovědi
P.T.

Já vidím hlavně gro celé věci v technologiích, které jdou strašně rychle kupředu a prakticky každý rok tu máme skrze celý sortiment něco nového, co je inovativní. Proto se neoplatí výrobcům investovat do kvality. Radši snížit náklady na výrobu, aby spotřebitel měl peníze v budoucnu a měl z čeho utrácet. A že bude mít za co!

Já to nevidím jako zlo, pokud si kupuju výrobek od renomované firmy a ne od nějakého polovičatého výrobce nebo akčního výrobce. Jde totiž o to, jaké výrobní postupy a procesy výrobce má. Každý z nás má ale právo volby – někdo upřednostňuje nízkou cenu. Já po mnoha zkušenostech tvrdím, že nejsem tak bohatý, abych mohl kupovat levné věci. Za kvalitu si rád připlatím. A nevadí mi popisek „Made id China“ když vím, co kupuji.

anonym

A má to vliv,že pomalu vše vyrábí číńané? Hlavně že to fachčí a je to za hubičku!

Berušinka

Dřív se všechno vyrábělo pořádně tak, aby to vydrželo. Dneska se to vyrábí tak, aby se to rychle rozbilo a my museli ze svých peněz platit za nový výrobek.