Avatar uživatele
fg

Co si myslíte o dnešní kvalitě spotřební elektroniky.

Skoro všechny značky vyrábí číńani.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? Berušinka, dědapetr, anonym, P.T., Deli před 4719 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dědapetr

Jaká může být kvalita když je to spotřební elektronika,to už vyplývá z názvu spotřební.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
P.T.

Já vidím hlavně gro celé věci v technologiích, které jdou strašně rychle kupředu a prakticky každý rok tu máme skrze celý sortiment něco nového, co je inovativní. Proto se neoplatí výrobcům investovat do kvality. Radši snížit náklady na výrobu, aby spotřebitel měl peníze v budoucnu a měl z čeho utrácet. A že bude mít za co!

Já to nevidím jako zlo, pokud si kupuju výrobek od renomované firmy a ne od nějakého polovičatého výrobce nebo akčního výrobce. Jde totiž o to, jaké výrobní postupy a procesy výrobce má. Každý z nás má ale právo volby – někdo upřednostňuje nízkou cenu. Já po mnoha zkušenostech tvrdím, že nejsem tak bohatý, abych mohl kupovat levné věci. Za kvalitu si rád připlatím. A nevadí mi popisek „Made id China“ když vím, co kupuji.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

A má to vliv,že pomalu vše vyrábí číńané? Hlavně že to fachčí a je to za hubičku!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Berušinka

Dřív se všechno vyrábělo pořádně tak, aby to vydrželo. Dneska se to vyrábí tak, aby se to rychle rozbilo a my museli ze svých peněz platit za nový výrobek.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek