huxa

Nechtěl jsi se zeptat, co si myslíme o novinkách?

Ohledně toho špehování-všichni poslední dobou na USA jen háží špínu, Snowden se dle mého chtěl jen zapojit do davu.

Další odpovědi
anonym

Totéž co o českém!

anonym

Podobnými způsoby „špehují“ všechny velmoci.
Menší a ´chudší´ státy, jejichž tajné služby mají omezenější rozpočty, špehují způsoby méně nákladnými.
😉
Viz, např.: Jsem albánský počítačový vir, ale s ohledem na slabé možnosti mé země Ti nemohu nic udělat. Prosím, smaž si nějaký soubor a přepošli mě dál."
___
BTW – to, že Novinky neustále ´rejpou´ do USA, je taky obvyklé – jde o komunisty vlastněný a i směrovaný web…

Mirdas

Skutečně špehuje každá tajná služba, vojenská jednotka a mnoho dalších.
Že se o tom sem tam dozví veřejnost je určitě dobrá věc a velké nepřijemnosti pro lidi kteří to zveřejní.
Jsou ovšem státy, kde nejen že se novinář k těmto informacím nedostane, neboť jen podezření z tohoto vyřazení se trestá jediným pro ně přijatelným způsobem.

Rozhodně co se týká samotného špehování, je to hnus !

Lamalam

Novinky nejsou seriózní zdroj informací. O americkém špehování sy myslím to samé jako o ruském, britském, českém atd.

led

Špeh, zved, prieskumník…
Špehovanie a zisťovanie názorov a konania iných a o iných je medzi ľuďmi už od vzniku človeka. Už v časoch praveku medzi jednotlivými susediacimi rodmi jestvovalo špehovanie o umysloch sokov i priateľov (či budú stáť pri nich, alebo proti nim)…
„Americké špehovanie“ nie je žiadna novinka a nerobia ju len oni. Každý štát, ak chce prežiť, musí mať informácie nielen o nepriateľovi, priateľovi, ale aj o svojich občanoch.
Názov špehovanie, získavanie informácií sa mení podľa pohľadu toho, koho sa to týka a toho, kto to vykonáva a podľa toho sa chváli, alebo odsudzuje.
Snowden je jeden z mnohých aktérov tejto činnosti, ktorý túto informáciu zasa podal druhým aktérom tej istej činnosti pre súperiacu stranu.

mosoj

Tak špehují všichni.
Tady se ale objektivity nedočkáš.
Tady se někteří z komunistů už pomátli a sami se nechovají o nic lépe. Oni nevidí že do USA již rejpe víc jak polovina světa a stále více a více lidem na celém světě dochází o co jim jde. Jenom čas nám to vše ukáže.