Avatar uživatele
sláámka

Co si myslíte Berdmudském trojúhleníku?

Letadla mizí, záhadné kaastrofy, žádné vyplaveniny, extrarychlé přesuny letadel.. ??

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst před 4869 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ber­mudsk%C3%BD_tro­j%C3%BAheln%C3%ADk

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
BEAES

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/bermudsky-trojuhelnik-do-tretice-o-kdy-tam-neco-zmizelo-havarovalo-naposledy

bylo tu takových otázek více…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Terryle

Ono to možná nebude tak žhavý, jak se dělá. Pověst záhadnýho místa si Bermudskej trojúhelník získal především na základě zmizení několika letadel někdy ve 40. letech (let 19, tuším). Jenže už se nemluví o tom, že v té době nebyla zmizení letadel až tak extrémně výjimečná (velké území, letecká technika se vyvíjela, nebyly černé skříňky → obtížné pátrání po troskách). Jen já vím o třech zmizeních ve 40. letech nad kanálem La Manche – a proč nemá pověst prokletého místa ten?
Tenkrát nad Bermudským trojúhelníkem mohlo jít o velkou bouři nebo i nějakou magnetickou anomálii (podle některých zdrojů v Bermudském trojúhelníku někdy blbne navigace a souvisí to s magnetickým polem Země), takže letadla ztratila orientaci a došlo jim palivo. A že se nenašly trosky… to v té době fakt nebyla zase až taková výjimka. Trosky letadel nebo lodí se můžou hledat hodně problematicky, pokud nevíte přesně, kde zmizely. Jen loni se trosky dost velkého Airbusu Air France hledaly několik dní, a to se přibližně vědělo, kde zmizel z radarů… :o/
Jasně, pár událostí v té oblasti uspokojivě vysvětlit nelze, ale zase jde o důvěryhodnost zdrojů… Čím víc se o to zajímám a čím víc vím o letectví a leteckých nehodách, tím víc mi záležitost kolem Bermudského trojúhelníku přijde nadsazená.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Berdmudský trojúhelník proti ménu účtu a peněžence je „brnkačka“. Proto ho registruji, ale svoji pozornost směřuji zcela jinam

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
VampGirl

Četla jsem o tom mnoho různých článků a docela na takovéto věci věřím. Podobných míst, kde se dopravní prostředky např. ztrácí nebo přesouvají je ale víc.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Vynikajúci a záchranný zdroj pre médiá

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mili @

Mi se líbil film Záhada Bermudského trojúhelníku – zajímavý…!
Jinak, kdo ví, co se tam děje…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Příroda a životní prostředí