Zlatý

Bermudský trojúhelník do třetice :o) Kdy tam něco zmizelo/havarovalo NAPOSLEDY?

Víte někdo o nějakém nevysvětleném případu z poslední doby (třeba 20 let)? Já si na nic takového nevzpomínám a to minimálně letecké nehody sleduju docela podrobně.

Podle tohohle seznamu http://en.wikipedia.org/… se zdá, že se ty nejznámější případy děly cca do poloviny minulého století. Což ale není nic divného - letectví se rozvíjelo a havárií bylo nespočetně všude. Jen se po havárii na hlubokém moři často nenašly trosky relativně malých letadel, která navíc neměla černé skříňky.

Neříkám tím, že to není divné místo. Prý tam je divný magnetismus, což může zblbnout přístroje a vést k havárii. Teorie s metanem taky nezní úplně nesmyslně. Že by to byla souhra více drobnějších okolností plus velká pověra?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Další odpovědi:

Zlatý

ale to se nedeje jen v Bermudskem trojuhelniku.Takovych trojuhelniku je vic kde se dejou dost podivne udalosti.Navic nejaky metan,to je dost chaba teorie.Svedectvi ostrilenych pilotu,namorniku atd bych nesvadel na nejaky unik metanu..
Navic "zarucene" "logicke" vysvetleni probehlo v platkach typu Blesk a podobne...

Diskuze k otázce

Zlatý

barbakan

Si myslím,že naposledy v BT zmizely peníze,které nyní chybí v rozpočtu naší vlády!

Zlatý

Terryle

:o) Víte, co já nepochopím? Proč všecky diskuse kazit politikou...

Zlatý

Terryle

Bubco, jasne, dik za link. Sice uz jsem to kdysi cetla, ale uniklo mi, ze to psal kamarad - zkusim s nim na to zavest rec, treba doporuci nejaky fajn zdroj, abych se nemusela prodirat databazema.
To zvelicovani a nadsazovani poctu nehod a zmizeni dava docela smysl.

Zajímavé otázky v kategorii Příroda a životní prostředí

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Příroda a životní prostředí

Zlatý Drap 647
Zlatý beer 514
Zlatý annas 512
Zlatý hanulka11 447
Zlatý mosoj 364
Zlatý www 358
Zlatý marci1 238
Zlatý gecco 206
Zlatý quentos 183
Zlatý venkovan 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.