Lgee

Kde je v Česku nejhezčí příroda/krajina?

Nejlepší odpověď
annas

Jak se zpíová v naší hymně.

A to jest ta krásná země
země česká,l ,domov můj

Nebo např. ,KRÁSNÁ ZEM, v ní jsem byl já zrozen = Morava

Na konci Hané oblast Litovelského Pomoraví s meandrující řekou Moravou, kolem loukami bledulí, ladoněk a později i jiných květin Okolil hrad Nouzov, Mírov s věznicí, zámek Úsov, Náměšt na Hané., lázně Slatinilce, odtlud je možné vystoupil n a nejvyšší vrcch Drahanské vysočiny a celé Hasné, tzv., osoíř.
Samozřejmě nelze zapomenout na město Olomouc , ksteré má hodně parmátek zapsaných v UNESCOI.

Každý u nás něco najde, co ho zaujme.

Další chráněné
Národní park České Švýcarsko.
Národní park Podyjí:
Krkonošský národní park a další,.

Otázka se opakuje. Z toho plyne, že hodnocení je subjektivní,každý má jiný smysl pro krásu, takže pro to, kde je nejhezčí krajina, jsou informace jen stručné a subjektivní.

Stejné otázky v archivu, ale především na netu.
https://www.go­ogle.com/sear­ch?client=fire­fox-b-d&q=NAJKR%C3%81SN%C­4%9AJ%C5%A0%C3%8D+M%C3%8­DSTAS+V+

Např. Vhttps://sear­ch.visymo.com/ws?q=nej­kr%C3%A1sn%C4%9Bj%C5%A1%­C3%AD%20m%C3%AD­sto%20v%20%C4%8Dr&a­sid=vis_cz_gc3_2&mt=b&nw­=s&

Další odpovědi
jirka F

Podle mně na Pálavě byl jsem tam na exkurzi se spolužáky na střední škole a opravdu se mně tam ta příroda líbila.

paul1

Oblast od Prostějova po Blansko (můj rodný kraj).

Rokio

Mně se líbí příroda v NP Podyjí.

Ujomír

Na Hané…

elkon

Je to vždy subjektivní. Za mě Šumava.

Emefej

Na to neexistuje odpověď, každému se líbí něco jiného.

michalds

není

Já...

A teraz mi povedzte Kefalín (#Lgee) – čo vy si predstavujete pod takým slovom NEJHEZČÍ…???

Můžete mi, prosím, DEFINOVAT vaše „NEJHEZČÍ“? Pak milerád odpovím…

Jana5678

V Česku je spousta nádherných míst s krásnou přírodou a každá oblast má své kouzlo. Osobně mám velmi ráda výlety na Šumavu, kde je nádherná příroda plná krásných lesů. Nedávno jsem si koupila nové sportovní boty na internetových stránkách https://armik.cz/, ve kterých jsou moje nohy jak v bavlnce při mých procházkách.

Disraeli

Zajímavá „oprava“ formulace otázky…

annas

Disraeli je někdy třeba víc přemýšlet. Podle odpovědí jsem doplnila KDE, otiskla se otázka 2×, zlobí mě PC. Pak jsem si všimla, že admin nominoval otázku bez tazacího zájemena, proto jsem původnoí vrátila zpět. Je někdy těžké pochopit myšlenoí jiných, když neumí stylizovat otázku a nevědí přesně, co chtějí. Nilkdo na původmnío otázku neregoval, protože otázka je nedostačující, srovnání s kterou zemíProto jsem nechtěla měnit smysl otázky, když sám taszatel netušil, co ho zajíomá, že formulace bez tázacího zájmena je nepřesná.

annas

Zapomněla jsem čárku., když jsem vynechala své obvyklé Ad . Disraeli, je …

Disraeli

Nechápu. Původní otázka tazazele měla přece tuto podobu: „Kde v Česku je nejhezčí příroda/krajina?” – později ji opravil ve zcela stejném znění, jen aby se zopakovala. A finální, ta „opravená“ verze vypadá: „je v Česku nejhezčí příroda/krajina?” S malým „j“ a zcela pozměněným smyslem otázky.
Namísto otázky, ve které se ptal, KDE v Česku je nejhezčí otázka, je z toho otázka, ve které se ptá, JESTLI JE v Česku nejhezčí krajina – což nabízí odpovědi ANO/NE (popřípadě „je“ a „není“), namísto původní otázky, která si žádala konkrétní místa v Česku.
Nevím nad čím přemýšlet, možná mi něco uniká, ale nevím/nevidím co.

Disraeli

KDE v Česku je nejhezčí *krajina