Co si myslíte

o jasnovidcích? Např. Nostradamus?
Dá se to brát úplně vážně?

Nejlepší odpověď
annas

Domnívám se, že existuje několik typů jasnovidců. Mezi ně bych zařadila ty jedince, kteří mají schopnost vidět auru člověka, vidí do lidského těla, vidí přesně choroby a dle zabarvení jednotlivých orgánů dovedou určit diagnózu. Měla jsem příležitost setkat se s takovým člověkem a přesvědčit se osobně o jeho schopnostech.
Takže v jistém slova smyslu v jasnovidectví vě­řím.

Další odpovědi
quentos

Nostradamus se zatím mnohokrát nesplet… něco na tom bude, každpádně bych je nebral na lehkou váhu.

anonym

Taky si myslim,ze no tom neco bude.

BEAES

Ano věřím na jasnovidce a jiné vědmy, ale konkrétně Nostradamus má svá proroctví napsané tak, že je lze těžko rozluštit…

anetadela1

Myslím, že úplně smrtelně vážně se to brát nedá…

afro.minerva

Pokud vím, tak zrovna Nostradamovi věštby se většinou dají interpretovat v mnoha variantách.

Vicki

Jasnovidcům věřím a Nostradamovi obzvlášt.

blesk26

Myslím, že takové předpovědi jsou napsány tak šalamounsky, že si je lze vyložit a přeložit mnoha způsoby tak, jak nám to zrovna vyhovuje :)

mojitek

Michel de Nostradamus se nespletl.Chyba je v pochopeni jeho vestby.Mimojine neni zdaleka sam co prepovidal ruzne prevratne vynalezy,svetove valky,katastrofy-nic vseobecneho co by se dalo interpretovat jako nejaky hokuspokus.Staci jen cist…

Nuk nuk

Není to tak jednoduché. Mnozí věštci a jasnovidci se v mnohém „trefili“. Já osobně jim nevěřím nijak beze zbytku, aleúplně zavrhnout se také nedají. Jsou ale důležité dvě věci, jednak každé proroctví, věštbu apod. je třeba prozkoumat, prostudovat či jak to říci. A pak pozor na interpretace podobných výroků v novinách a ostatních médiích, ty často nemají s originálem mnoho společného.

Michal

Jistě ,že si to ti pánové navycucali z prstu,ale pozor výklad ,chceteli interpretace může být zkreslená.

Klarisa

Jasnovidci mají vždycky pravdu,těm věřím a Nostradamus byl nejlepší jasnovidec na světě,pak Vanga-bulharka taky byla velmi dobrá,např.před­pověděla,že její bratr zemře ve 22 letech ve válce a umřel.předpovídala i vládním představitelům,her­cům i když byla slepá.Jasnovidce beru vážně,škoda,že jsem žádného ještě nepotkala.