Avatar uživatele
anonym

Co si myslíte

Asi se mýlím, ale – nepřipadají vám „Odpovědi“ tak trochu – jak to říct – dejme tomu – chaotické?
Už tak cca 7–10 dní?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 5135 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Chaotické odpovědi? Nevím. Jediné, co mi příjde divné je to, že když vím, že jsem dal před chvílí otázku tak ji nenajdu-nemyslím, že je pod dalšíma otázkama protože někdo mezitím vložil další tři otázky. vím, že jsem četl otázku třeba na 3 straně a najednou je v nových úplně nahoře. Našel jsem asi způsob. Někdo otázku upravil-doplnil a ona se dostane na 1. místo a proto ta moje se ocitne jinde. Jinak chaos nevidím.

Jsem zvědavý co to udělá až za chvíli opravím nebo doplním moji otázku z dřívějška. Asi bude úplně první. no uvidíme.

Tak to vidím, je to nějaký rozbitý. Moje otázka položená před 16 dny nyní doplněná se objevila úplně nahoře jako vložená před 0 minutami.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
GangstaHelper

No já zaznamenávám poslední asi 4 dny, že se objevujou mezi nejnovějšími otázkamy horké novinky „vloženo před 1 minutou“, které tu jsou už několik hodin. Když je otevřete, stále je tam vloženo před 1 minutou, ale odpovědi u otázky jsou staré třeba i několik hodin … Nějak to blbne.
Doplňuji:
*otázkami :X

Upravil/a: GangstaHelper

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Michal

Řád je i v chaosu a zase na chvíli tu není nuda.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SinceX

Ano, připadá mi to také i když jsem tu nový :) Jde o to že tento webový portál je pouze v Beta verzi, nebo-li zkušební, možná, že se to v Alpha verzi opraví a zlepší..:)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek