Co si myslíte

Asi se mýlím, ale – nepřipadají vám „Odpovědi“ tak trochu – jak to říct – dejme tomu – chaotické?
Už tak cca 7–10 dní?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Chaotické odpovědi? Nevím. Jediné, co mi příjde divné je to, že když vím, že jsem dal před chvílí otázku tak ji nenajdu-nemyslím, že je pod dalšíma otázkama protože někdo mezitím vložil další tři otázky. vím, že jsem četl otázku třeba na 3 straně a najednou je v nových úplně nahoře. Našel jsem asi způsob. Někdo otázku upravil-doplnil a ona se dostane na 1. místo a proto ta moje se ocitne jinde. Jinak chaos nevidím.

Jsem zvědavý co to udělá až za chvíli opravím nebo doplním moji otázku z dřívějška. Asi bude úplně první. no uvidíme.

Tak to vidím, je to nějaký rozbitý. Moje otázka položená před 16 dny nyní doplněná se objevila úplně nahoře jako vložená před 0 minutami.

Další odpovědi
GangstaHelper

No já zaznamenávám poslední asi 4 dny, že se objevujou mezi nejnovějšími otázkamy horké novinky „vloženo před 1 minutou“, které tu jsou už několik hodin. Když je otevřete, stále je tam vloženo před 1 minutou, ale odpovědi u otázky jsou staré třeba i několik hodin … Nějak to blbne.
Doplňuji:
*otázkami :X

Michal

Řád je i v chaosu a zase na chvíli tu není nuda.

SinceX

Ano, připadá mi to také i když jsem tu nový :) Jde o to že tento webový portál je pouze v Beta verzi, nebo-li zkušební, možná, že se to v Alpha verzi opraví a zlepší..:)