Banshee

Co si myslí muži o celulitidě?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Myslím že většina mužů to neřeší a nepovažuje za důležité.Důle­žitější jsou jiné hodnoty.Jako povaha a jak se muž cítí když je sní.

Další odpovědi
tom004

Jako dědapetr jsem přesvědčen,že to většina mužů neřeší.A dodám,že hodnoty jsou dost nestravitelné. 🙂

Hlada

Má ji téměř každá žena, není to nemoc, ničemu nevadí. Je to mediálně nafouknutý problém za účelem prodeje předražených a neúčinných prostředků.

coco

Někteří si nevšimnou účesu,natož jestli máte ďolíčky na stehnech…
Pro jendahun:…ale fuj!:)

jendahun

Takové rozgychané kýty s celulitidou u zpocené tlusté ženské – fuj.No jo,ale já mám zase panděro.Co s tím?

souhlasím

Nevím nejsem chlap.