Altair-AC

Co se všechno dá dělat na afterparty?

Budu poprvé na afterparty a nevím jestli tam mám jít.Tancit mě nebaví a nevím o ničem jiném co se tam dělá.Prosim poraďte…děkuji

Nejlepší odpověď
annas

Podívala jsem se, co to a After party je.
"Našla jsem, že je to označení pro určité setkání nebo sešlost, které se konají po nějaké větší, většinou kulturní akci. Vstup bývá obvykle zdarma nebo je vstupné zahrnuto do ceny vstupenky na hlavní akci.

Na after party panuje poměrně nevázaná a hlučná zábava, party se často protáhne až do ranních hodin. After party se konají například po koncertech hudebních skupin, ale nemusí vždy jít jen o kulturní akce."
http://cojeto­.superia.cz/kul­tura/after_par­ty.php

Takže zřejmě jde o zábavu, , zda se tančí, netuším. Takže být aktivní, bavit se, přecházet od skupiny ke skupiny, nebo pasivně pozorvat., pokud nemám o nic zájem a chce zde být.

Mohou se hrát hry, poslouchat hudba, soutěže, něco ochutnat atd. Záleží na tom, čeho se akce týká, často se je spojená i s konzumací alkoholu, to není to pravé. .

Určitě záleží na okolnosti, kdo a u které příležitosti se akce koná. Podle toho je také nutné e obléknout.

Další odpovědi
led

After párty je spoločenské stretnutie len pre pozvaných, väčšinou to býva na začiatku, alebo na konci akcie. Voľný vstup pre „náhodných okoloidúcich“ alebo „zberačov jedla a alkoholu, takzvaných profesionálnych hostí“ je nežiadúci.
Na afteparty sa ľudia zoznamujú, často to býva voľný priestor na nezáväzné „diskusie o spoločných témach medzi 4 očami“
Povinné je denné spoločenské oblečenie, teda žiadne tepláky a tenisky, pokiaľ to nie je súčasť akcie. After párty sa prevažne koná s minimom stoličiek, pretože hostia sa voľne premiestňujú podľa svojich záujmov a zo stolov si berú jedlo a nápoje podľa chuti.
Nesúhlasím so všeobecným hodnotením hlučnosti, aj keď na party sa zvykne buď púšťať playback hudba, alebo kdesi v pozadí hrá živá hudba, ale nie je to žiadna diskotéka, ako sa mnohí domnievajú. Ak je After párty veľmi hlučná, znamená to, že ju poriadatelia nezvládli a zvrhla sa na „žranicu a opijáš“.

marci1

Záleží na tom, po jaké akci se afterparty (takový večírek po akci) koná. Je rozdíl, jestli se koná po koncertu metalové skupiny, či koncertu vážné hudby. Lidé spolu většinou rozmlouvají, jedí a pijí. 🙂

Jana5678

Já na afterparty nechodím, jelikož mě nebaví takové akce. Chodím jen na letní party k přátelům na grilování, jelikož tam si popovídám. Za měsíc budu pořádat jednu grilovačku u mě na zahradě, tak jsem koupila parta stan a k tomu i doplňky a příslušenství k párty stanům na internetových stránkách https://www.ten­tino.cz/prislu­senstvi-ke-stanum/.