jjj123456789

Co se vlastně stalo s tím perem, které Klaus ukradl v Chile?

Vrátili ho nebo si ho Klaus nechal?

Nejlepší odpověď
bolak

No co bys řek? Někde ho střelil né, proč by ho jinak bral.

Další odpovědi
Conchus

Já myslím, že ho neukradl. To je docela běžné, když politik jeho formátu si po podpisu vezme pero jako suvenýr. Dělá se to docela běžně, pořadatelé s tím počítají. Klaus se jenom choval jako puberťák.

zjentek

já bych řek, že jím mladej klaus na gymplu podepisuje holčičkám žákovky ..takový věci se dědí z otce na syna!

marci1

Má ho doma ve své sbírce per. 🙂

putující

Je pravda, že se to dělá, ale rozhodně ne takovým způsobem. On to protokolární pero doslova ukradl v přímém přenosu. Protistrana se později vyjádřila, že kdyby o něj požádal, bylo by mu vyhověno.