tornadolou

Co se Vám vybaví, když se řekne politik?

Nejlepší odpověď
dudu

S dovolením, nejprve si odplivnu a pak tyto exoty dělím na idealisty, kteří ulétají na představě, že pravda, láska a spravedlinost vítězí, a ve druhé části na verbež, kde jedna skupina má nakradeno a je za vodou a na ty ostatní, kteří teprve s výrazem spasitele začínají pod sebe hrabat. Ač jsem možná směšný i sám sobě, stále ještě věřím na spravedlnost a boží mlýny.

Další odpovědi
annas

Je to individuum, které postrádá morálku a soudnost. Chybí mu reálný pohled na svět, hrabe jen pro sebe na úkor ostatních občanů …

fcoop

Vesměs to jsou zásadoví muži,empatičtí,to­lerantní,plni zápalu pro Věc.
Ti nejlepší z nejlepších.
Také proto jsme si je zvolili.
Tvrzení,že každý národ má takovou vládu,jakou si zaslouží, pokládám za nesmyslné.

briketka10

„tlustej krk“

hanulka11

"zloděj "

MILAN1961

zloděj