bolak

Co se to v tom Hloubětíně děje?

Do letošního července jsem ani nevěděl že nějakej Hloubětín vůbec je, a teď za poslední měsíc, samý rvačky, plavčík tam osahává děti, už po několikáté tam zase našli někde mrtvolu, a teď naposled tam někdo vložil dítě do bejbyboxu, jak to tam všechno na té Praze 9 stíháte? Dyť to má jen pár tisíc obyvatel..

https://www.go­ogle.cz/search?q=hlou­b%C4%9Bt%C3%AD­n%C4%9B&es_sm=122&biw=17­45&bih=868&sou­rce=lnt&tbs=cdr%3A1%2Ccd­_min%3A01.07.2015%2Ccd_m­ax%3A31.08.2015&tbm=nws

Nejlepší odpověď
gecco

…okurky…
😉
A to se letos zase urodilo…
😉

Další odpovědi
Drap

Očividně tam dochází k nárůstu kriminality.

lexx

kdyby jenom Hloubětín…