dgfdgf

Co se to dělo nebo děje kolem Babiše? Jsem slyšel něco, že možná půjde do vězení atd.

Nejlepší odpověď
jpau

Ty jsi žil posledních 5 let v pralese? 🙂

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Andrej_Babi%C5%A1#Kri­tika_a_kauzy_An­dreje_Babi%C5%A1e

Další odpovědi
Edison

Kdy a ze který planety jsi přišel? O tom, že Bureše zavřou se mluví.. co já vim.. zcela veřejně a všeobecně… nejmíň pět let. Takže doporučuji prohledat google, třeba heslo „babiš trestní stíhání“ a k tomu přečist knížku Boss Babiš od Jaroslava Kmenty.

mosoj

Půjde do senátu jako Rath!!!

Babiš je nejlepší politik v polistopadové éře ČR.

hapiky

Hm, že by chtěl zprivatizovat věznice? Peněz si už co je v politice nahrabal hafóóó

Kryšpín

Podle mého odhadu nic se neděje, na Hradě má oblibu, dále 1,5 milionů kovaných voličů a 3,5 milionů kolaborantů, kteří nechodí k volbám a jsou spokojeni, tudíž pět milionů je absolutní většina z části, která může něco měnit a národ je proto spokojen

Edison

Tohle se učívávalo už na základní škole: Kdo má hodně, chce víc… To je celé… Ale Bureš už, podle mě, nejde po penězích, ale po moci. To je vidět podle jeho kroků v posledním roce.

hapiky

Edison: A kdo má moc, pak je jen krůček ještě k většímu bohatství.