huxa

Co se stane s vdechnutou brambůrkou?

Kdybych vdechnul malou část brambůrky nebo něčeho jiného, co se s ní stane? Dokáží ji naše buňky nějak rozložit a tím zničit?

Nejlepší odpověď
fcoop

Když nenastane po vdechnutí fatální situace (jak se rádo říká- neslučitelná se životem),tak se cizí,vdechnutý a nevyjmutý předmět opouzdří. Ale vzniklý stav není nic moc.Lidské tělo má neuvěřitelnou schopnost vypořádat se se spoustou potíží.Viděl jsem rentgen hlavy,majitel v ní měl 3 kulky.Léta. Zapomenuté propriety v těle pacienta při operaci.Atd.

V opačném případě dotyčného zbaví předmětu – včetně těla samotného – třeba v Motole.

Další odpovědi
motlajs

Nastoupí HLEN, a bude tě to strašně nutit kašlat a kašlat a kašlat…
A myslím, že brambůrku zdravý člověk celkem brzy vykašle – ta se „musí“ rozložit na něco „fluidnějšího“ a lépe „vykašlatelného“

Osobně mi to pak zpátky prošlo nosem…

Hrášek třeba vyklíčil:

http://www.li­dovky.cz/ameri­canovi-v-plici-vyklicil-hrasek-myslel-si-ze-ma-rakovinu-pr5-/zpravy-svet.aspx?c=A100813­_161538_ln_zah­ranici_spa

🙂