T - otázky

Co se stane s obsahem webu, když zruším doménu?

Zůstane obsah webu uložený na serveru a dá se později zveřejnit tak, jak byl, na jiné doméně? Díky.

Nejlepší odpověď
Dochy

Záleží jak to máš zařízené. Pokud si platíš vše v jednom asi budeš mít problém. Ale obsah můžeš mít klidně na vlastním počítači a v záznamech domény jen odkaz na tvůj počítač. Ten Ti při odhlášení domény samozřejmě zůstane. Takže: sám musíš vědět jak to máš zařízené a co je s čím svázané.

Další odpovědi
ivzez

Pravděpodobně ne, musel byste si dál platit hosting.
Rozumnější je v takovém případě si web zálohovat
a později přesunout na jinou doménu.

Ale pozor na duplicitná obsah, byhledávače to penalizují.
Lepší je na nové doméně nový obsah.

autacek

Ano, pokud se k němu dostaneš.

T - otázky

Děkuji všem, ten obsah je na serveru známého, hosting spojený s doménou není.