zjentek

Co se stane s knihou, kterou si zájemce zaplatil, ovšem nevyzvedne?

Zájemce si na trhu knih objedná knihu, zvolí službu Zásilkovna, vše řádně zaplatí kartou a tímto probíhají procedury vedoucí k brzkému doručení knihy a očekává se její vyzvednutí adresátem. To se ale již nestane, ani v termínu, ani po něm. Po zájemci se tak říkajíc slehne zem. Děkuju.

Čili jaký tam vznikne ten postup? Prachy budou flegmatikovi do koruny vesele vráceny a zakázka kompletně stornována? (Té práce okolo jak pro sprostředkovatele tak pro prodejce.🤦‍♂️)

Odpovědi
elkon

Nestane se nic, zásilkovna ji po nějakém termínu (který bývá upřesněn v pravidlech) vrátí odesilateli.

Drap

Kniha se vrátí odesilateli.