sonag

Co se stane kdyz snim 30 tablet mirtazapine 45 mg? Je to na depresi na spaní.

Nejlepší odpověď
carpediem

Těžko říct takhle z hlavy:-)

No pokud to přežiješ, tak bys pak mohl nějakej čas pobývat ve svěrací kazajce a polstrované místnosti:-)

Další odpovědi
marci1

Nedělej hlouposti. Proč bys to dělal ? Všechno se dá řešit a nic není takové, jak se nám to na první pohled zdá. Navštiv svého lékaře a prober s ním svoje problémy. Na světě je krásně, za chvíli budou vánoce, MS v ledním hokeji v ČR ( už mám lístky ), dnes jsem v lese viděla srnky a veverku ! 🙂

Hlada

Je to napsáno v příbalovém letáku a ten je ke stažení tady:
http://www.doc­simon.cz/zbozi/mir­tazapine-teva-tbl-30x-45mg

4.9 Předávkování
Současné zkušenosti s předávkováním samotným mirtazapinem nasvědčují, že příznaky předávkování jsou obvykle mírné. Byl hlášen útlum centrální nervové soustavy s dezorientací a prodlouženou sedací spolu s tachykardií a mírnou hypertenzí nebo hypotenzí. Existuje však možnost závažnějších následků (včetně fatálních příhod) při dávkách mnohem vyšších než terapeutické dávky, zejména při smíšeném předávkování. Předávkování se léčí aktivním uhlím, podporou vitálních funkcí a symptomatickou léčbou. Pokud je to nezbytné, lze rovněž uvažovat o výplachu žaludku.

Doplňuji:
Pro všechny případy napiš závěť a kup si živočišné uhlí.