Gami.Pet

Divny stav

Někdy mám v pusy no v pleti (hubě) strasné horko kolem čela a líce,je mi i tak celkově divne jako bych měla přehřáty mozek a štípou mě oči z čeho to může být??

Odpovědi
mojitek

Těžko posoudit takhle od kompu,ale podle mě to bude zubem.Zajděte k zubaři ať se na Vás podívá.Já měl to samý (horko v okolí hlavy,horký dech,myslím,bylo to jako kdyby na mě lezla nemoc,nebo nevím k čemu bych to přirovnal)a bylo to tím zubem.