HZK

Lze se nakazit z prkýnka na záchodech v práci?

Je efektivní obkládat ho toaleťákem nebo stačí setřít a sednout?

Nejlepší odpověď
petra15

Samozrejme, ze obkládat…prece by sis na to jen tak nesedl? Asi by to chtelo nosit s sebou neco hotového…a hodit se to muze vzdycky…(ve vlaku, atd…)

Další odpovědi
huxa

Můžeš se nakazit ze všeho, nejčastěji se ovšem bakterie a viry přenáší vzduchem.
Jestliže u vás někdo záchody umývá, nepracuješ v nemocnici či s bandou malomocných, rozhodně bych se nebál pouze setřít a sednout.

marci1

Dnes se dají koupit i obaly na záchodové prkénka. Už jsem se s nimi setkala i v některých větších obchodech.
http://www.campi-shop.cz/katalog/ka­talog/voda-a-sanitarni-prislusenstvi/sa­nitarni-technika/toale­ty_194/prislu­senstvi-pro-toalety/produk­t/obaly-na-prkenko-toalety-sit-clin-4-kusy
Doplňuji:
Obkládat.