HumrBJ

Co se stane když si vemu LSD? Pozná to okolí?

Nejlepší odpověď
anonym

Určitě to pozná,proto že budeš zvracet a možná se i poděláš.LSD je svinstvo.Jen to zkus.

P.S. A nejenom LSD

Další odpovědi
poa.li

Pozmá.. Nebudeš schopna normálně komunikovat a možná se jim budeš smát… nebo před nimi utíkat. Na Tvém místě bych potom mezi „normální“ lidi v žádném případě nechodil. Lépe je klidné, tiché prostředí..

MacChill

Si piš, že to pozná.....

venkovan

Vem si a nešetři se. Já fetuji taky a když mám prostě chuť, tak pořádnou dávku. Naposledy jsem si naložil na Vánoce tolik, že mi bylo tak blbě, že jsem si myslel, že mi slezou vlasy i s chlupama z těla.
Ale popravdě jinak to dopadnou nemohlo, když jsem sežral plný talíř bramborového salátu s kapřími řízky.

lukas.zmizik

okoli to pozna a udela od tebe krok stranou

Rocker

Hlavně to poznáš ty:-)

subzero

Pan hofman řekl "byla to ta nejdelží cesta domu ". A pak začali pokusy mněla to bejt bojová látka jako že se to bude rosprašovat na protivníka a ten nebude schopnej boje. Testoval to na hipíkách ale dávky byly v Gramech a to co se prodává je jen pár mikrogramú na kusu čtvrtky takze jestli chceš výlet tak doporučuju houby za čerstva nebo v medu a kazdopadne domaci Z DARÚ ČESKÉ ZEMNĚ

zl@tk@

Polož si otázku obráceně: Potřebuješ takové svinstvo do sebe ládovat, jen proto že to bere i kámoš?

ten který je

Přijde na tebe Komorous.