Inge Vlčková

Co se stane, když si omylem čuchnu k plísni?

Nejlepší odpověď
zjentek

Můžeš nasát plísňové spóry. V takovém případě doporučuji po jedné kapce propolisové tinktury do každé dírky + několik kapek přímo do hrdla.

Další odpovědi
elkon

Nic, ale když to bude hodně smrdět, tak můžete „hodit šavli“.

Drap

Nic

da ny

Nic moc.
Může to smrdět 😛

Dochy

To záleží:

  1. nic, poměrně obvyklé
  2. hodíš šavli (pokud bys byl extrémně vnímavý jedinec a narazil na „lahůdku“
  3. do měsíce zemřeš (pokud bys narazil na nějaký opravdu libový exemplář plísně). Mám pocit, že na takovou plíseň v ČR nenarazíš.

zjentek

Oprava: Do každé NOSNÍ dírky, Inge, ano?!