Lukáš Rusek

Co se stane, když nebudu dlouho masturbovat?

Nejlepší odpověď
dudu

Na schůzi bývalého JZD probírali mj. špatnou pracovní morálku a neplnění dodávek vajec. Předseda družstva schůzi zakončil slovy: „věřím, že přístup k práci kritizovaných družstevníků se vbrzku změní, ale soudruzi ty vejce jsou to, co nás tlačí“!!

Další odpovědi
zjentek

To bych nedělal, mohl bys začít trpět zhoubnou představou a bludem, že k životu potřebuješ ženskou.

Pokud tím „dlouho“ myslíš fakt dlouho, třeba tři dny, tak se ti začne zdát o bobrech, zatímco na ruku si ale vůbec nevzpomeneš!

Klaproth

Zeslábne ti ruka.

mosoj

Sperma ti zkamení a bude z toho bílé uhlí.

JájsemRaibek

Exploduje ti :D

jpau

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Poluce

Kepler

Budeš k ránu překvapen nenadálou polucí. Všichni láskyplní básnici si to zažili… To co tady ostatní tvrdí je blbost. Vrchol ve snu je ten nejdokonalejší, protože ti to nekazí nějaká otravná slepice!

RyuzakiKate

Budeš mít koule jako vodní melouny.

dubraro

Semeno ti bude tlačit na mozek.

BergySeltzer

Je to vůbec fyzicky možné? Není to ve finále stejný lidský pud, jako například spánek, vylučování..? Dokáže se člověk „ubránit“? Nebo si tělo řekne samo a ačkoli třeba zapřísáhle se člověk stejně podvolí?

BergySeltzer

Ještě doplním, samozřejmě by došlo k samovolnému úniku semene, ale myslím tak, jestli je tělo schopno zajít až do těhle hranic, nebo se dříve podvolí psychicky.