Boy 13

Co se stane, když budu 7 dní jíst jenom ovoce a zeleninu?

Chtěl bych si dát tzv. očistu těla, jedl bych celých 7 dní jenom ovoce a zeleninu. Např. jeden den by vypadal takhle, že bych si dal: snídaně jablko, svačina banán, oběd brokolice, svačina bílé hrozny, večeře salátová okurka.
Myslíte, že mi to pomůže očistit střeva? A zlepší i stav pleti (dlouhodobý problém s akné)? Děkuji.

Odpovědi
RyuzakiKate

Asi bych spíš šla do jednodenního půstu a pila jen vodu a bylinné nálevy. Bála bych se, že bych byla nevýkonná a unavená po všech stránkách. Poté bych odlehčila jídelníček (což zdaleka neznamená jen saláty) a pak postupně přidávala hůře stravitelné potraviny a vyvarovala se jednoduchých cukrů a alkoholu.

Nassin

Pokud se nebudeš fyzicky namáhat, taková strava ti nemůže uškodit… jen stolice bude divně vypadat.

elkon

Nestane se nic. Akné bývá známka puberty.

dudu

Předpokládej, že v tobě tento mix zkvasí a můžeš se potýkat s kolikou a zvýšenou plynatostí.

nyjono

To souvisí také s tím, jak se stravuješ běžně a jak namáhavý máš denní režim.

Mc Merkurion

… nevim, králíci jsou na tom celej život (+ nějaká jiná tráva a třebas kus starý skývy) a jsou docela fit … jo, a akné nemaj …
… jak píše elkon, akné ve většině případů zmizí společně s pubertou…

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nassin

elkon, a to jsi četl opět v Ogoňku?