hohokoko

Co se stane, když na telefonu neaktivuju aplikace?

Nejlepší odpověď
quentos

… tak ty aplikace prostě nepůjdou…

Další odpovědi
anonym

To je právě ten fór, taky mám androida a furt chce nějaké aktualizace a stahování, jinak se začne sekat, sice existuje fígl „tovární nastavení“, ale s tím se vymaže i telefonní seznam uložený v telefonu a stejně je to jen na chvilku a pak zase chrlí, no jo chce to se o telefon starat jak o citlivé „mimino“, teďka šlape perfektně jo jo android nebo iphone či co, to je citlivé zařízení a ne jenom „dotykáč“.

Můj mobil je výkonnější, než můj noťas, to je psycho, kdo to nemá nemůže vědět, ikdyž má reputaci obrovskou…

Klaproth

Nic se nestane, aplikace nebudou aktivní.

Czedicz0

Telefon vybuchne

cochee

Pumík – co to zase blábolíš, tys nečetl otázku? NEAKTIVUJU, ne NEAKTUALIZUJU!

anonym

Vypadám nebo prezentuji se jako chlap?jak jste na to přišel?

cochee

A proč myslíš, že tě pořád nazývám podvodníkem? Protože JSI chlap – a jak se prezentuješ a co máš na avataru je naprosto irelevantní.

anonym

to je směšné, „skoč z okna“…

anonym

Mám dojem, že to spolu úzce souvisí „aktivovat aktualizace“ či aktivovat aktuální aplikace…

cochee

Tak to máš zcestný dojem.

anonym

myslím, že ne, ale to je jedno…nabídni lepší odpal morální vševěde?ty na to máš…
kdyby se mi to nedělo, tak se nesnažím…někoho pošpinit, co jsi pil?máš absťák?

anonym

Až se vám začne sekat, tak prostě nepůjde (to je odpověď za všechny prachy i s podporou), vše má své výhody a nevýhody…

anonym

např. zasekl se mi přehrávač MP3 a byla jsem nucene si stáhnout takovou aplikaci, která přehrává vesele dál apod.perličky, rada:poříďte si domů router a stahujte a „nakrmte ho“…