krevfan

Co se stalo v roce 1997?

Nejlepší odpověď
annas

Pokud budu žít, na začátek července 1997 nikdy nezapomenu, protože na Moravě došlo k velké povodni.

V našem domě byl zatopený hlubokvý sklep, v přízemí asi 60 cm vody, většina části města byla pod vodou, popadaly staré domy atd.,voda se vyhnula jen náměstí.Je vidět, že pro výstavbu centra se v minulosti volila bezpečnější místa.

Katastrofa postihla velkou část Moravy. Obec Troubky na Přerovsku se stala symbolem povodní, jejíž důsledky byly ničivé nejen na domech, ale i několik lidí přišlo o život.

Jen pro zajímavost. Sklep v našem domě je hodně hluboký a v době „socialismu“ byl určen jako kryt v případě nebezpečí.
Jak by ukrytí lidé mohli dopadnout?

Další odpovědi
ten který je

Tady je takový přehled:
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/1997

klumprt

Jeli jsme se podívat do Krušovic.

Jo a princezna Diana zahynula. To byla asi taková světová událost roku.

Drap

Mimo jiné se mým sousedům narodil syn Ondřej.

kurec

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/1997

nyjono

Vím, že pršelo.

Klaproth

Narodila se mi vnučka.

Lamalam

To vím naprosto přesně – maturovala jsem a začala jsem studovat na VŠ.