miláček8

Co se zaseklou instalací?

Už asi týden se snažím si z internetu do svého notebooku stáhnout The Sims 4. Jela jsem přesně podle videa na YouTube a pánovi všechno perfektně šlo.
Mně ovšem ze začátku taky..jenže jakmile dám hru instalovat, pokaždé se sekne na nějakém random čísle. Někdy třeba u 30%..někdy u 90 %…a absolutně netuším, co s tím dělat.

Odpovědi
aliendrone

Pravděpodobně poškozený instalační soubor(y), co CRC, sedí? Jestli to je „neoficiální“ soft, tak tady to nemá cenu rozebírat (ne že bych byl nějaký ctitel autorskoprávního dobytka), protože důvodů může v takovém případě být miliontři. V takovém případě zkus JINÝ zdroj. ;)