Sims 3 seká se mi – poradíte?

Ahoj, potřebuji poradit. Mám sims3. Nejdřív jsem měla základní hru sims 3, šla dobře. Pozdeji jsem si z CD nainstalovala tytp dodatky – mazlíčci, roční období. šlapalo dobře, jen pomaleji ale to by nevadilo. Když jsem si ale koupila sims 3 cestovní horečka a nainstalovala, psalo mi to tohle: Zdá se, že jste si nainstalovali neoficiální hení modifikace, neshodující se … atd. Jinak může docházet k pádům hry či jiným problémům. Chcete odejít?

Vůbec jsem nechápala, proč mi to píše, nic jsem si z internetu do hry nestahovala. Začalo mi to psát až po instalaci cestovní horečky. A sims launcher mi zase vůbec nejde zapnout, nevím proč. Když sem po týhle tabulce dala " pokračovat" hra se sekla a nešla vypnout, jedině přes správce úloh. Chci poradit, co mám dělat. nebude mi vadit, že rodiny se mi po odinstalaci ztratí, vytvořím si nové. Prosím poradte :(

Odpovědi
www

Poradím: ptej se hráčů zde:

Zdroj: forum.thesims2.cz/

ZangetsuTS

Takže se ti to seká a nebo píše error
Pokud ten error tak to je možná proto že to CDčko nesouhlasí s verzí Sims 3 co máš v PC
Updatni si S3 a nebo zkus přeinstalovat