Spartaboy

Co se podle vás stane, pokud EU svými zákony znemožní fungování Uložto a podobných stránek?

Navíc TV Nova teď chce zabránit tomu abyste si u satelitních a kabelových televizí mohli přetáčet reklamy. EU bude po prázdninách o budoucnosti internetu hlasovat.

Nejlepší odpověď
Kepler

Podle mně se nic moc nestane. Vždy se najde nějaká právní klička nebo díra v zákoně a zase se to nějak obejde. Na to jsou našinci experti. Myslím, že díky tomu funguje ulozto.cz i dnes. Nakonec nejsme sami, EU vymýšlí takové kraviny jako třeba zákaz výroby a prodeje klasických žárovek a ejhle: mnoho let se vyrábějí a prodávají dál. Třeba pod názvem „tepelné koule“ (první nápad), nebo IR zdroj. Nakonec je to pravda, 90% energie se tam přeměňuje na teplo. A jedeme dál močálem černým, okolo bílých skal.

Další odpovědi
Drap

Nestane se vůbec nic. Lidé si zvyknou a život půjde dál.