Yeeeeeee

Co se po revoluci vysílalo v televizi na Slovensku?

V Česku to byly pořady, jako například rande, nebo kolotoč, tak mě zajímá, zda se takové pitomosti vysílaly i na Slovensku.

Nejlepší odpověď
autacek

Po revoluci jsme byli ještě tři roky společný stát, Slováci navíc na české programy koukali velmi rádi a myslím, že koukají dodnes.

Další odpovědi
Kepler

I po vzniku samostatné SR Slováci vlastních programů moc neměli, takže i první slovenská stanice JOJ vysílala a přejímala pořady od české NOVY. Tedy pokud si dobře pamatuju. Jinak i dnes slovenské stanice vysílají hodně českých pořadů. Dneska je to ale celkem jedno, jak české, tak slovenské kanály vysílají pořád kokotiny.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.