Kazatel

Co se obecně rozumí „novou, vylepšenou recepturou“ u potravin?

Nejlepší odpověď
elkon

Ta věta to říká jasně. Ale často se pod tím skrývá ošizení v rámci snížení ceny.

Další odpovědi
Ametyst

Vždycky zbystřím, co je za tím, a čtu složení. Zákazníků se nikdo neptá, kam až budou tolerovat nekvalitu a náhražky. Posedlost výrobců šetřením vede k “ novým, vylepšeným recepturám”.

Drap

Aktualní změna k lepšímu.