Kepler

Co se nedá ukradnout?

Andrejko hovorí: všetci kradnú. A je z toho aféra, která málem rozvrací republiku. Ukradnout se dá všechno možné, dokonce i identita člověka. Co se ukradnout nedá?

Nejlepší odpověď
ivzez

Vědomosti, svědomí, láska, přátelství, …

Další odpovědi
independent

Všechno jde ukrást, dokonce i díra v zemi.

Lamalam

Vzpomínky.

Rokio

Štědrý den. Vánoce se nedají koupit, ani krást, prostě je máš.

Lurius

Historie

dudu

Vlastní stín!?

Sebevědomí

Nehmotné věci se nedají ukrást. Zkušenosti. Čas, který uplynul nelze ukrást, ani vrátit zpátky. Ale nebuďme proto smutní. Zloději na krádeže brzy doplatí. Nic není zadarmo. Všechno má svou cenu.

autacek

  • Mladý pane, viděl jste někdy důl? To je díra v zemi, chodby tak a tak. Prosím, důl se může zatopit, zasypat, ale nikdo vám ho nemůže vzít!
  • Já tam vidím napsaný Bezruč
  • Bezruč, není to ten, co proti nám píše ty štvavé verše ?
  • Nevím, já verše nečtu!
  • No, jo, je to on, ale že by mu ty básničky tak vynášely? Inu, možné to je. Piš parde, strádej a až budeš mít 20 miliónů, přijde den, zůčtujem spolu!

ZE HRY POSEL Z LIPTÁKOVA 😉

marci1

Dobrou náladu. 🙂

zjentek

Nadání.

Dudu, prosím tě pěkně moh bys mi logicky STRUČNĚ vysvětlit, proč bych si krad vlastní stín? Proč ne cizí, proč vlastní… chápeš ne?

plebs

Nádherná demokracie při budování kapitalismu v české kotlině

MichaelOffic

propisky v bance a na poště, jak koukám :DD

Hranato

Víra a hloupost. Někteří vysoce efektivní jedinci to propojili a tím získali … fanatismus. Ten se sice taky nedá šlohnout, ale dá se velmi kvalitně a úspěšně kopírovat. A bez rizika, že po vás půjdou za porušení autorského zákona. A kdyby to přecejen nějakého kujóna z OSA napadlo, tak se stačí odpálit v centrále autorského svazu a z copyrightu bude copyleft než Jandák napočítá na prstech … raz dva.

zjentek

Dudu jé tak sory, ty se ptáš, to jsem si zprvu nevšim, ty tam máš otazník… ne, nejde to.

Marci, tvůj optimismus už ale vážně nezná hranic ;)

dudu

Hošane okrádat sám sebe zatím nepraktikuji. Ten otazník pak vyjadřuje moji nejistotu, zda přece jen není vlastní stín odcizitelný. Dnes nějak nejsi ve formě.

Kepler

I myšlenky se dají ukrást, když je někdo prohlásí za svoje a společnost mu to sežere. Historie? Ani náhodou! Historii odjakživa píšou vítězové!

independent

S těmi Vanoci bych si nebyl tak jistý, neukradil je už v Holandsku?