pukula

Co se hodí?

mám strejdu je mu no vlastně bude mu 24 a já nevím co mu dát prosím o radu díky už teď

Nejlepší odpověď
dědapetr

Jestli je to správnej strejda tak cokoli co se mu hodí nebo líbí nějakou maličkost, protože je to od Vás a bude stoho mýt určitě radost,že jste si na něho vzpoměla.A na­rozeniny nemá kulatý.Takže to nemusí být dárek nějak vyjímečný.

Další odpovědi
ReHu

To je těžký, když nevíme kolik Kč chceš na dárek věnovat, jestli to je k narozeninám, svátku nebo k něčemu jinému, nevíme, co se mu líbí atd.
Holí se? Něco na holení? Po holení?
Čte knížky? Hraje na nějaký hud. nástroj?
Poslouchá nějaké oblíbené zpěváky či skupiny?