fg

Co se dělat s notebookem který má systém MS-DOS?

Našel jsem notebook,který funguje na tomto systému.Dá se přeinstalovat na windows 95?

Odpovědi
RQLM

zalezi na jeho schopnostech, parametrech. odhaduji max W95, spis ale W 3.11…

ale co s takovym NB dnes?? maximalne podlozit skrin…

led

Starý pan Basic sa veľmi ľahko programuje a je naňho veľa dobrých programov. Napríklad si môžte vytvoriť program na domáce energetické centru, ovládať pomocou hardveru zapínanie/vypínanie svetiel vo vopred nastavenom čase, ovládanie zásuviek, kuchyňské spotrebiče, zaznamenávať si spotrebu vody, elektriky, plynu-domáce účtovníctvo a podobne

Conchus

Asi už nikoliv, protože nebude mít dostatečnou kapacitu operační paměti. Možná by tam šly nižší W (3.1 ?), ale kdo má dnes od nich instalační diskety? Ale i v MS DOS se dá dělat spousta věcí. Zejména je plně využitelný pro řešení matemat. problémů a jako textový či tabulkový editor.

RomanP

Dát si ho do vitríny jako historický kousek